KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY

Tegoroczna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego odbyła się pod hasłem: „ Wiersze na dobry humor”. W zmaganiach konkursowych  wzięli udział reprezentanci prawie wszystkich klas naszego gimnazjum. Ulubionymi twórcami młodzieży okazali się poeci: K. I. Gałczyński i J. Tuwim.

Tegoroczne zmagania konkursowe wygrał uczeń kl. I a – Janek Bąkowski , drugie miejsce przypadło Madzi Ślusarz z kl. I b, trzecie Julii Kamińskiej z kl. I c.

Najlepsi recytatorzy otrzymali upominki książkowe, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

ŚLUBOWANIE KLAS I

Dnia 13 października 2016 r. odbyło się w naszej szkole ślubowanie uczniów klas I.

O godzinie 13.30 pięknie ubrani gimnazjaliści zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców, przedstawicieli Rady Rodziców i pozostałych uczniów złożyli uroczyste ślubowanie. Od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum nr 3 im. Janusza Korczaka

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Szpaderska, która życzyła swoim najmłodszym gimnazjalistom wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w naszej szkole.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.