Konkursy kuratoryjne

KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE  PRZEZ ŚWIĘTOKRZYSKIE KURATORIUM OŚWIATY

ROK SZKOLNYIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAPRZEDMIOTOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
2016/2017Jakub ZwierzyńskihistorialaureatMarzena Tkacz
biologia finalistaJolanta Domagała
Piotr DziewięckimatematykafinalistaEwa Bomba
2015/2016Michał Dekieljęzyk angielskifinalistaDorota Jamska
Karolina JastrzębskageografiafinalistkaAnna Kotulska
Patryk ZielińskigeografiafinalistaAnna Kotulska

ROK SZKOLNYIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAPRZEDMIOTOSIĄGNIĘCIEOPIEKUN
2014/2015Natan BarwińskigeografialaureatAnna Kotulska
chemialaureatDorota Marcinkowska
historialaureatMarcin Braniewski
j.polskifinalistaJolanta Wódkowska
Patrycja Martynj.polskilaureatkaJolanta Wódkowska
2013/2014Arnika WrzoskiewiczchemialaureatkaDorota Marcinkowska
Natan BarwińskifizykalaureatJoanna Borowska
Maciej KlimczakgeografiafinalistaAnna Kotulska
Paulina KrawczykgeografiafinalistaAnna Kotulska
Paulina KrawczykbiologiafinalistaJolanta Domagała
2012/2013Dorota MistachowiczgeografialaureatkaAnna Kotulska
Ewa PastuszkageografialaureatkaAnna Kotulska
Aleksandra CiesielskachemialaureatkaDorota Marcinkowska
Maria Wójcikj.polskifinalistkaDorota Szpaderska
Milena MichalskageografiafinalistkaAnna Kotulska
2011/2012Borys PachockigeografialaureatAnna Kotulska
historialaureatMarcin Braniewski
fizykafinalistaJoanna Borowska
Katarzyna Klimczakj.polskilaureatkaJolanta Wódkowska
geografiafinalistkaAnna Kotulska
chemiafinalistkaDorota Marcinkowska
Krzysztof PtakgeografiafinalistaAnna Kotulska
historiafinalistaMarcin Braniewski
2010/2011Piotr JamskigeografialaureatAnna Kotulska
chemiafinalistaDorota Marcinkowska
fizykafinalistaPaweł Kozubowski
Katarzyna JanushistorialaureatkaMarcin Braniewski
Michał Gościłowiczj.angielskifinalistaDorota Jamska
Katarzyna Klimczakj.polskifinalistkaJolanta Wódkowska
2009/2010Piotr WolakchemialaureatDorota Marcinkowska
Maciej ZaborekfizykalaureratPaweł Kozubowski
Michał DziarmagahistoriafinalistaMarcin Braniewski
Piotr JamskigeografiafinalistaAnna Kotulska
Kaja KijewskachemiafinalistkaDorota Marcinkowska
Anna Polańskaj.polskifinalistkaBarbara Krzepkowska
Joanna RokickafizykafinalistkaPaweł Kozubowski
Daria ZielińskachemiafinalistkaDorota Marcinkowska
2008/2009Alicja Kotlarzj. angielskifinalistkaDorota Jamska
Alicja Kotlarzj.polskifinalistkaMonika Pełka
Maciej Zaborekj.angielskifinalistaKatarzyna Pietrasiewicz
2007/2008Roni ChickmouschemialaureatDorota Marcinkowska
matematykalaureatBeata Habel
Kalina RokickachemialaureatkaDorota Marcinkowska
matematykafinalistkaBeata Habel
Izabela Antoszewskaj.polskifinalistkaBarbara Krzepkowska
Paweł LewickichemiafinalistaDorota Marcinkowska
Anna MatejageografiafinalistkaAnna Kotulska
2006/2007Ilona Kosnokonkurs matematyczno-przyrodniczylaureatkaJ.Domagała, B.Habel, A.Kotulski, D. Marcinkowska, A.Wijas
konkurs humanistycznylaureatkaM.Nocoń, M.Tkacz, J.Wódkowska
j. niemiecki laureatkaRobert Soliński
j.angielskifinalistka Jadwiga Gruszczyńska
fizykafinalistkaAleksandra Wijas
Aneta Wronakonkurs matematyczno-przyrodniczylaureatkaJ.Borowska, J.Domagała, A.Kotulski, D.Marcinkowska
2005/2006Jacek AdachmatematykalaureatRenata Zając
historiafinalistaMarcin Braniewski
Monika SikorageografialaureatkaAnna Kotulska
historialaureatkaMarcin Braniewski
Katarzyna SobońfizykalaureatkaAleksandra Wijas
matematykalaureatkaRenata Zając
Kamil JaroschemialaureatDorota Marcinkowska
Karolina MarzecbiologialaureatkaJolanta Domagała
Aleksandra RokickamatematykalaureatkaRenata Zając
Paweł WawrzeńczykmatematykalaureatRenata Zając
Konrad Bojczukj.angielskifinalistaAgnieszka Olszak
Maciej Dudzikj.angielskifinalistaDorota Jamska
Krzysztof JarońchemiafinalistaDorota Marcinkowska
Ilona Kosnoj.niemieckifinalistkaRobert Soliński
Sylwia Nawaraj.angielskifinalistkaAgnieszka Olszak
2004/2005Karolina KocjanmatematykalaureatJolanta Maciejewska
Damian KonowałowchemialaureatDorota Marcinkowska
Paweł TumiłowiczmatematykalaureatJolanta Maciejewska
Konrad Bojczukj.angielskifinalistaAgnieszka Olszak
Łukasz CzajamatematykafinalistaJolanta Maciejewska
2003/2004Jakub KrawętkowskichemialaureatDorota Marcinkowska
Bartosz KrzystanekchemialaureatDorota Marcinkowska
j.niemieckilaureatRobert Soliński
Dagmara MindabiologialaureatkaJolanta Domagała
Karol WilczyńskigeografialaureatAnna Kotulska
Jan ZającchemialaureatDorota Marcinkowska
matematykalaureatMaria Kalita
j.angielskifinalistaDorota Jamska
2002/2003Aleksandra JelonekgeografialaureatkaAnna Kotulska
historialaureatkaJolanta Gwóźdź
Aleksandra BroniekbiologialaureatkaJolanta Domagała
Michał BurasgeografialaureatAnna Kotulska
Monika KiełbuschemialaureatkaDorota Marcinkowska
Julia Klimekj.polskilaureatkaDorota Szpaderska
Maciej RzepkahistorialaureatRobert Soliński
Kinga Sieczkoj.niemieckifinalistkaRobert Soliński
Barbara TokarmatematykafinalistkaRenata Zając
Agnieszka Wiśniewskabiologia finalistkaJolanta Domagała
Igor WójcikowskifizykafinalistaAleksandra Wijas