Instrukcja

INSTRUKCJA AKTYWACJI DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO


 

1.Sekretarka lub wychowawca (np. na wywiadówce) przekaże Ci adres dziennika elektronicznego : https://uonetplus.vulcan.net.pl/kielce. Wpisz go w przeglądarce. Wyświetli się powitalna strona systemu. Kliknij zakładkę zaloguj się.

Vulcan22. Kliknij link „Załóż konto”.

 

1logowanie3. Wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy. Zaznacz opcję „Nie jestem robotem”, a następnie kliknij przycisk „Wyślij wiadomość”. Jeśli po kliknięciu opcji „Nie jestem robotem” rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk „Zweryfikuj”.

3przywracanie4.Nad okienkiem logowania pojawi się komunikat, że link aktywacyjny został wysłany na Twoją pocztę,(jeżeli pojawi się komunikat, że osoba o danym adresie nie znajduje się na liście użytkowników to oznacza, że Twój adres nie został wpisany do bazy przez wychowawcę klasy lub został wpisany błędnie).

 

12

 

 

 

5.Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło.

UWAGA! W przypadku skrzynek na Wirtualnej Polsce tj. z końcówką @wp.pl wiadomość zostaje przeniesiona do folderu inny, nie zawsze jest on widoczny na liście folderów. Aby ją odnaleźć wystarczy w okienko wyszukiwania (znajduje się ono po prawej stronie nad listą wiadomości) wpisać słowo vulcan i kliknąć wyszukiwanie.

13

6.W oknie „Aktywacja konta” w polach „Nowe hasło” oraz „Powtórz nowe hasło” wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję „Nie jestem robotem” i kliknij przycisk „Ustaw nowe hasło”.

6aktywacja

7.Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

 

8.Otwieramy stronę https://uonetplus.vulcan.net.pl/kielce   klikamy – Zaloguj się. W pole Nazwa użytkownika wpisujemy swój adres e-mail a w pole Hasło wpisujemy hasło, które przed chwilą stworzyliśmy. I klikamy  Zaloguj się.